+420 380 070 162 info@velkoobchodcesko.cz
You currently have
in your basket.

Magnetický papír

Vlastní magnetky snadno a rychle
200
0
Dostupnost: není skladem
Kód: 7914
Tento výrobek má minimální množství 10
€0,00 s DPH

Výroba vlastních magnetek nikdy nebyla jednodušší! Ať už chcete vytvořit originální vizitky, nahradit lepící poznámkové papírky na pracovišti, nebo mít své oblíbené fotografie stále u sebe či oživit dětský pokoj, magnetické papíry jsou tu pro Vás.Stačí si jen vybrat motiv, a tisknout jako obvykle. Magnetický papír je vhodný pro všechny typy inkoustových tiskáren a díky svým rozměrům na něj můžete vytisknout buď velké fotografie, nebo naopak více menších obrázků.

Vytištěné a vystřižené obrázky budou držet na každém kovovém povrchu, můžete je tedy mít například na lednici, stínítku lampičky, nebo na magnetické tabuli v práci.V závislosti na Vaší tiskárně získáte živé, krásné barvy díky kvalitní matné povrchové úpravě papíru.

Návod na použití: Vložte magnetický papír do zásobárny papíru ve Vaší tiskárně (laserové, případně inkoustové) tak, aby se obrázek vytiskl na bílou stranu. Pokud Vám tiskárna nebude chtít papír vzít, vložte do zásobníku pod magnetický papír štos obyčejných papírů (aby byl magnetický papír výš). Nyní stačí v počítači zvolit obrázek a vytisknout. Papír lze nastříhat na libovolné části.

Obsah balení:

  • 1x bílý magnetický fotopapír

Technická specifikace:

  • Velikost papíru A4 (210 x 297 mm)
  • Tloušťka 0,27 mm
  • Dvě vrstvy: matná bílá určená pro tisk, druhá magnetická
  • Vhodné pro inkoustové tiskárny
  • Díky magnetickému papíru si lze vyrobit magnetky na lednici na Vaší tiskárně.
  • Kvalita vytištěného obrázku závisí na kvalitě tisku tiskárny (laserová bude tisknout detailnější obrázky)

Ilustrační video: 

Copyright © 2020 B2B. Všechna práva vyhrazena. Powered by Nop-Commerce